Pomoc drogowa Ochota to synonim jakości. Tą jakość staramy się zapewniać od wielu lat. Jeżeli potrzebujesz pomocy to zadzwoń : +48 602 211 494.

Na Ochocie znajduje się siedziba naszej firmy. Dla nas to miejsce strategicznie ważne. Dzielnica ta zajmuje lewy brzeg Wisły, sąsiaduje z Wolą, Mokotowem, Włochami oraz Śródmieściem. Znana jest z ośrodków kulturalnych, ale jest również dzielnicą, w której ulokowało się kilka dużych koncernów międzynarodowych.

Dominuje tu zwarta zabudowa, inwestorzy stawiają coraz to nowe biurowce. Wizytówką biznesową tej dzielnicy jest wciąż powiększany kompleks Ochota Office Park. Przez Ochotę przebiegają Aleje Jerozolimskie, łącząc ją z Ursusem, Włochami, Wolą i Śródmieściem.

pomoc drogowa Ochota Warszawa

Pomoc drogowa i holowanie na lawecie – dzielnica Ochota

Ze względu na fakt, że Ochota rozwija się w kierunku biznesowym, mamy ofertę dla właścicieli i użytkowników samochodów służbowych. Nasza pomoc drogowa służy pomocą w przypadku kolizji, lub w przypadku, gdy trzeba dostarczyć auto do firmy. Przywozimy samochody nowe i używane z każdego miejsca wskazanego przez klienta. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT. Duży ruch pojazdów w tej dzielnicy wiąże się niestety z dużą ilością zdarzeń drogowych. Proponujemy usługi czterech holowników z przyczepami, co zwiększa naszą konkurencyjność. Proponujemy też szybkie naprawy na drodze. Polecamy pomoc drogowa Warszawa.

holowanie mercedea na widłach na Ochocie

Udzielamy pomocy drogowej przez całą dobę, w dni wolne i świąteczne również.

Tagi : pomoc drogowa Warszawa Ochota auto pomoc Ochota auto pomoc Warszawa Ochota autoholowanie Ochota autoholowanie Warszawa Ochota autoholowanie Warszawa Ochota autopomoc Warszawa Ochota holowanie auta Ochota holowanie auta Warszawa Ochota holowanie Ochota holowanie pojazdu Ochota holowanie pojazdu Warszawa Ochota holowanie samochodu Ochota holowanie samochodu Warszawa Ochota holowanie Warszawa Ochota pomoc drogowa cennik Ochota pomoc drogowa cennik Warszawa Ochota pomoc drogowa Ochota