Menu

Nowości oponiarskie, które robią wrażenie!

 1. Kategoria B. Jaka przyczepa jest dopuszczalna?

  Sezon wyjazdowy regularnie rodzi pytania o wielkość przyczepy, którą zgodnie z prawem można holować mając prawo jazdy kategorii B. Przepisy w tej kwestii nie są do końca zrozumiałe, pewnie dlatego większość kierowców ostatecznie rezygnuję z przyczepy. Niepotrzebnie. Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób podejść do tematu, by nie łamać przy tym prawa. (więcej…)

  Share
 2. Filtr DPF – czym jest i do czego służy

  Wokół filtrów cząstek stałych krąży wiele mitów. Na grupach motoryzacyjnych część zmotoryzowanych sądzi, że ten element trzeba wyciąć, jednak to nic bardziej mylnego. Filtr DPF ma swoją istotną funkcję, dlatego warto o niego dbać, żeby starczył na długo. Tylko pojawia się pytanie: jak to zrobić? (więcej…)

  Share
 3. Jak podróżować z dzieckiem?

  Podróż z dzieckiem to nie lada wyzwanie. Dbanie o bezpieczeństwo i komfort swojej pociechy powinno być priorytetem każdego rodzica. Sposobów na to, by droga w samochodzie przebiegła pomyślnie, jest wiele. A które z nich są najskuteczniejsze? (więcej…)

  Share
 4. Oszustwa handlarzy samochodów — nie dajmy się

  Nie od dziś wiadomo, że handlarze oszukują ludzi. Zwłaszcza handlarze samochodów. Niestety znają oni wiele sztuczek na to, aby wcisnąć nam nawet najgorszy samochód. My — prości ludzie — bardzo często się na nie nabieramy. Nie dajmy się więcej oszukać! (więcej…)

  Share
 5. Lato w samochodzie bez klimatyzacji

  Za oknem upał daje się we znaki, więc większość z nas marzy o znalezieniu się w klimatyzowanym samochodzie. Ale są też pechowcy, którzy z takiego luksusu skorzystać nie mogą. Wtedy pojawia się pytanie: jak sobie z tym radzić? A może jednak zainwestować w montaż układu klimatyzacji? (więcej…)

  Share
 6. Moto-nowości w tym półroczu

  Pierwsza połowa 2018 roku już prawie za nami. Podsumujmy moto nowości, które zmieniły oblicze motoryzacji ciągu ostatniego półrocza. Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu! (więcej…)

  Share