Na wyposażeniu naszej firmy pozostają lawety zabudowane na naszych holownikach. Tylna część lawety ukształtowana jest w sposób zapewniający optymalny kąt załadunku.

Nasze lawety są w profesjonalny sposób przystosowane do transportowania nawet nisko zawieszonych aut sportowych, dzięki zamontowanym płytom najazdowym o specjalnie dostosowanych kątach załamania. Możemy zawieść każdy pojazd, od motoroweru przez auto osobowe po dostawcze w dowolne miejsce w kraju. Jeździmy również do krajów Europy Zachodniej. Naszymi lawetami wozimy także łodzie, skutery wodne, motocykle. Zdarzało nam się przewieźć traktor i wózek widłowy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Za powierzony nam sprzęt przyjmujemy pełną odpowiedzialność. Naszym zabezpieczeniem jest polisa OCP Przewoźnika oraz nasze wieloletnie doświadczenie. Staramy się, aby nasze usługi były konkurencyjne cenowo, chociaż koszt każdej wyceniany jest indywidualnie po rozmowie z klientem. Wystawiamy faktury VAT. Podjęte zlecenie wykonujemy z zachowaniem umówionych terminów oraz zgodnie z innymi ustalonymi wymaganiami klienta.

Z usług naszych lawet korzystają zarówno firmy, przedsiębiorcy jak i osoby fizyczne.
Posiadamy również lawety doczepiane do holownika dzięki czemu możemy zaoferować transport kilku pojazdów jednocześnie.

Potrzebna laweta? Dzwoń o każdej porze! Pracujemy na terenie Warszawy i jej okolic.