Firma AUTO-HOL Grzegorz Gliński powstała w 1996 roku w Warszawie. Jej właściciel, Grzegorz Glinski zajmował się początkowo handlem samochodami. Mając techniczną smykałkę i znając się na samochodach kupował używane samochody, doprowadzał do stanu idealnego i sprzedawał. Siłą rzeczy potrzebował czasami kupione auto przetransportować, więc zmuszony był do wynajmowania odpowiedniego sprzętu. W ten sposób, by ograniczyć koszty, pojawił się w jego życiu pierwszy holownik.

Z biegiem czasu przybywało typowego sprzętu holowniczego, a jego działalność zmieniała profil z typowo handlowej na usługową. W chwili obecnej firma dysponuje czterema typowymi holownikami z zabudowaną lawetą, a firma oprócz transportu pojazdów zajmuje się pomocą drogową na terenie Warszawy.

Zasięg działania

Swoje usługi firma świadczy na terenie kilku warszawskich dzielnic, tak rozmieszczając swój sprzęt, by zapewnić w miarę szybki dojazd do klienta. Holowniki firmy stacjonują na Pradze, Ochocie, Żoliborzu i w Centrum, co daje im możliwość dotarcia do klienta w ciągu 20 – 30 minut od wezwania. Pracując w branży od siedemnastu lat, zdobyliśmy zaufanie współpracujących z nami zakładów mechaniki pojazdowej, serwisów, zakładów wulkanizacyjnych i innych.

Nasza ciężka praca zaowocowała doświadczeniem, sprawdzoną kadrą, dobrym pod względem jakościowym sprzętem oraz doskonałą opinią u osób i firm współpracujących z nami. Na tę opinię będziemy dalej pracować, starając się rzetelnie wykonaną usługą zadowolić ludzi, którzy nam zaufali.