Nasza firma posiada cztery pojazdy pomocy drogowej czyli holowniki.

Dwa Mercedesy, IVECO oraz Mitsubishi to holowniki z zabudowanymi lawetami. Przeznaczone są do usuwania unieruchomionych pojazdów osobowych i ciężarowych z miejsca wypadku drogowego lub awarii, rowu, błota czy zaspy śnieżnej. Posiadają platformę najazdową, wyposażone są wyciągarkę zwiększającą siłę wciągania.

Poza pojazdami posiadamy również specjalne lawety czyli przyczepy do holowania.

Właściciel firmy, pan Grzegorz Gliński razem ze współpracownikami pilnuje, by były zawsze w 100% sprawne technicznie i niezawodne. Rozmieszczone są strategicznych dzielnicach Warszawy, dzięki czemu ich czas dojazdu na miejsce zdarzenia wynosi od 20 do 30 minut.

Holownik na każdej dzielnicy Warszawy

Dzielnice, w których mamy swoje stałe miejsca postojowe to Praga, Ochota, Śródmieście i Żoliborz. Z naszych punktów postojowych możemy szybko dotrzeć w dowolne miejsce na terenie następujących dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy i Wola.

Usługi holowników są dostępne przez całą dobę pod alarmowym numerem telefonu 602 211 494.

Przyjmujemy zlecenia w niedziele i święta. Koszt usługi zależy od wielkości uszkodzonego auta, stopnia uszkodzenia i wynikającej z niego trudności w załadunku. Nie doliczamy dodatkowych opłat za pracę w nocy czy święta. Na terenie Warszawy zapewniamy bardzo szybki dojazd. Zapraszamy!