Pomoc drogowa Mokotów to synonim jakości. Tą jakość staramy się zapewniać od wielu lat. Jeżeli potrzebujesz pomocy to zadzwoń :

+48 602 211 494

Mokotów to dzielnica placówek i ambasad dyplomatycznych. Lokują się tu i eleganckie wille, ale również wielkie, kilkunastopiętrowe bloki. Mieszkają Państwo w Warszawie, a chcą przewieźć łódź albo skuter na Mazury, albo w Bory Tucholskie? Albo z Mazur lub Borów z powrotem do Warszawy? Kupili Państwo quada w Szczecinie i trzeba go przetransportować? Od tego między innymi jest nasza firma.

 

pomoc drogowa Mokotów Warszawa
Rozsądnie porozmawiamy o cenie usługi, i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Państwa sprzęt dotarł szybko i bezpiecznie pod wskazany adres. Wszelkie pojazdy, urządzenia, maszyny przewożone przez naszą firmę są objęte ubezpieczeniem, posiadamy OCP Przewoźnika.

Pomoc drogowa Mokotów – holowanie na lawecie.

Nasza firma specjalizuje się w przewożeniu samochodów sportowych, o niskim zawieszeniu. Przywozimy tego typu auta z całej Europy Zachodniej, lub tam też je zawozimy. Naszą drugą specjalnością jest przewóz samochodów zabytkowych, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Transportujemy zabytkowe auta na zloty, wystawy na terenie Polski oraz poza granice kraju.

auto pomocy drogowej z autem osobowym na lawecie na Mokotowie

Mieszkańcom Mokotowa oferujemy także całodobową pomoc drogową. Pod numerem 602 211 494 można wezwać pomoc o każdej porze dnia i nocy.