Menu

Wilanów – pomoc drogowa i holowanie aut 24h

Wilanów to dzielnica graniczna, sąsiadująca z Ursynowem i Mokotowem, położona na lewym brzegu Wisły. Biegnie przez tę dzielnicę Wisłostrada, łącząca Śródmieście z Bielanami, stając się głównym szlakiem komunikacji samochodowej.

Wilanów to dzielnica bogata w zabytki historyczne, które przez cały rok przyciągają do niego rzesze ciekawych turystów. Rozwój osiedli mieszkaniowych oraz ruch turystyczny powodują, że do niedawna spokojna pod względem komunikacji samochodowej dzielnica staje się sceną stłuczek i kolizji. Na szczęście dla uczestników nieprzyjemnych zdarzeń losowych, nasza pomoc drogowa czuwa całą dobę pod numerem 602 211 494, niezależnie czy jest to noc, czy dzień wolny od pracy czy święto.

Nasze usługi w Wilanowie obejmują dowóz paliwa, drobne naprawy na miejscu zdarzenia, awaryjne uruchomienie lub otwarcie samochodu, od holowanie unieruchomionego pojazdu do warsztatu samochodowego lub serwisu wskazanego przez klienta, lub też poleconego przez nas. Jednak nasz usługi, to nie tylko pomoc drogowa, ale również transport pojazdów i maszyn. Przewozimy na terenie kraju oraz państw Europy Zachodniej samochody sportowe o niskim zawieszeniu oraz pojazdy zabytkowe, łodzie, skutery czy quady.

Za transportowany sprzęt bierzemy odpowiedzialność, mamy ubezpieczenie przewożonych towarów (OC P Przewoźnika), a także zaufanych i odpowiedzialnych pracowników, którzy zawsze bezpiecznie dojadą do miejsca docelowego, załadują i rozładują transportowany sprzęt, wykażą się fachową wiedzą i umiejętnościami.

Share