Żoliborz to dzielnica lewobrzeżnej Warszawy, graniczący z: Bielanami, Bemowem, Wolą oraz Śródmieściem. Jest to mała dzielnica, ale o bogatej przeszłości historycznej.

Przez teren tej dzielnicy przebiegają dwie strategiczne trasy komunikacyjne – ulica Armii Krajowej, która łączy wschodnią i zachodnią część Warszawy, oraz Wisłostrada. Jest to bardzo atrakcyjny teren inwestycyjny. Połowę jego powierzchni zajmują domy jednorodzinne, otulone parkami, skwerami i zieleńcami.

transport auta na lawecie przez pomoc drogową na Żoliborzu

Pomoc drogowa na Żoliborzu

Pomoc drogowa naszej firmy działa na Żoliborzu od lat, współpracując z okolicznymi warsztatami samochodowymi i wulkanizacyjnymi, zdobywając obopólne zaufanie. Jest to miejsce postoju jednego z naszych holowników. Świadczymy tu usługi pomocy drogowej, od wykonania drobnych napraw na drodze, dostawy paliwa, awaryjnego otwarcia i odpalenia samochodu, zmianę koła po holowanie uszkodzonego auta do warsztatu. Pracujemy przez całą dobę, przyjmując zlecenia pod numerem telefonu 602 211 494, również w niedziele oraz dni świąteczne. Oprócz tego nasza firma oferuje transport i holowanie pojazdów i maszyn we wskazane miejsce na terenie całego kraju oraz w krajach Europy Zachodniej. Specjalizujemy się w transporcie aut sportowych oraz zabytkowych, ale nasze autolawety przewiozą dla Państwa również samochody osobowe, dostawcze, skutery, quady czy łodzie.

holowanie auta na widłach na Żoliborzu

Proponujemy państwu bogaty wachlarz usług w konkurencyjnych cenach, ustalanych indywidualnie z każdym klientem.