Pomoc drogowa Ursynów Warszawa to synonim jakości. Tą jakość staramy się zapewniać od wielu lat. Jeżeli potrzebujesz pomocy to zadzwoń : +48 602 211 494.

Znajduje się tu Las Kabacki – największy zwarty teren leśny w Warszawie. Leży na lewym brzegu Wisły, granicząc z Mokotowem, Włochami i Wilanowem.

Ursynów to wielkie blokowiska i nowoczesne osiedla. Jak wszędzie, gdzie istnieją duże skupiska ludzi, korzystających codziennie z własnego lub służbowego auta, i tutaj często zdarzają się różnego rodzaju kolizje, stłuczki czy nagłe awarie. W związku z faktem, że nasza firma mieści się niedaleko, jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa z naszym holownikiem w niedługim czasie.

pomoc drogowa Ursynów Warszawa

Pomoc drogowa i holowanie na lawecie – dzielnica Ursynów

Dysponujemy czterema holownikami z zabudowanymi lawetami oraz doświadczoną i sprawdzoną kadrą pracowników. Nasza pomoc drogowa przyjmuje zlecenia przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu przez cały rok bez wyjątku. Nasze usługi to atrakcyjna cena, szybkość reakcji i przede wszystkim – fachowa pomoc kierowcom, którzy jej potrzebują. W ofercie naszej firmy mieszczą się i drobne naprawy na drodze (drobne naprawy elektryczne, wymiana źle zatankowanego paliwa), i dostarczenie określonego paliwa, i awaryjne odpalenie auta, zmiana koła i wiele innych. Wyciągamy samochody z rowów, zasp śnieżnych i błota. Nasi pracownicy pomogą Państwu awaryjnie otworzyć samochód, doradzą usługi zaufanego mechanika lub wulkanizatora. Przetransportujemy Państwa pojazd naszym holownikiem w miejsce przez Państwa wskazane. Od wielu lat oferujemy już pomoc drogową w Warszawie. Zapraszamy do współpracy.

holowanie Ursynów Warszawa

Pomagamy nie tylko mieszkańcom Ursynowa i Warszawy, ale również osobom spoza miasta. Jeśli szukają Państwo szybkiej i sprawnej pomocy drogowej, to świetnie, że trafili Państwo na naszą stronę.