Menu

Ursus – pomoc drogowa i holowanie aut 24h

Ursus to dzielnica doskonale skomunikowana z pozostałymi rejonami Warszawy. Charakterystyczne dla tej dzielnicy są wielkie osiedla oraz zakłady przemysłowe. Do dziś są to również tereny rolnicze. Jednakże dzisiaj dzielnica nabiera typowo mieszkaniowego charakteru. Znajduje się na lewym brzegu Wisły, za sąsiadów mając dzielnice Bemowo i Włochy, jej głównym szlakiem komunikacyjnym są Aleje Jerozolimskie.

W Ursusie istnieją olbrzymie kompleksy urbanizacyjne, to stąd wielu z Państwa wyrusza codziennie rano do pracy i codziennie z pracy wraca, poruszając się samochodem. Rano człowiek jest zaspany, wieczorem jest zmęczony, czasami nie starczy już refleksu na skrzyżowaniu i stłuczka gotowa. Nasza pomoc drogowa obsługuje nawet większe kolizje drogowe, dysponując aż czterema doskonale wyposażonymi autolawetami. Holujemy uszkodzone pojazdy zgodnie z dyspozycjami wydanymi przez klienta, dostarczając je na miejsce w wyznaczonym terminie. Ale nie tylko przysłowiowe stłuczki obsługujemy.

Każdemu może się zdarzyć nagła awaria samochodu, kiedy nie można zapalić silnika, nie można auta otworzyć, zabrakło paliwa, lub złapaliśmy przysłowiową „gumę”. Pod całodobowym numerem telefonu 602 211 494 zawsze dyżuruje jeden z naszych pracowników, który niezależnie od pory dnia czy nocy, w niedzielę lub święta skieruje do Państwa nasz holownik, prowadzony przez doświadczonego pracownika, i doskonale wyposażony w niezbędne na drodze narzędzia.

Na usługi świadczone przez naszą Pomoc drogową wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy firmą, którą można polecić swoim znajomym, mając na uwadze profesjonalizm świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny.

Share