Obejmuje tereny poprzemysłowe, przemysłowe oraz tereny zielone – ogrody działkowe i Las Bródnowski. Tereny zielone zajmują 30 procent powierzchni Targówka. Charakteryzuje się zabudową po części przemysłową, a po części zabudową rodzinną. Powstają tu nowe fabryki, szukają tu lokalizacji nowe firmy. Jednocześnie powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe.

Targówek to dzielnica prawobrzeżna, sąsiadująca z Białołęką, Pragą Południe i Pragą Północ oraz Rembertowem. Jedną z głównych ulic Targówka jest ulica Radzymińska. Jednakże bez względu na ulicę, na której przytrafi się Państwu przykre zdarzenie z samochodem, stłuczka bądź awaria, czynna całą dobę, w niedzielę i święta pomoc drogowa Naszej firmy jest do Państwa dyspozycji. Jesteśmy na miejscu w ciągu 20 – 30 minut od chwili wezwania.

holowanie auta na widłach z garażu podziemnego w Targówku

Pomoc drogowa i holowanie na lawecie – dzielnica Targówek

Kierowcy w naszej firmie to również doświadczeni mechanicy, którzy potrafią wykonać drobne naprawy na miejscu, awaryjnie odpalić samochód lub go otworzyć, w przypadku, gdy zatrzasnęli Państwo kluczyki w środku. W przystępnej cenie postarają się pomóc natychmiast, bądź też odholują Państwa pojazd. Ze względu na fakt, że od siedemnastu lat współpracujemy z różnymi warsztatami naprawy pojazdów oraz zakładami wulkanizacyjnymi, jesteśmy w stanie doradzić Państwu usługi jednego z nich. Jeśli jednak Państwo mają już swojego zaufanego mechanika – nie ma problemu – dostarczymy Państwa pojazd we wskazane miejsce.

transport ładunku nietypowego na lawecie w Targówku

Pracujemy dla Państwa 365 dni w roku, a niskie ceny naszych usług łączą się z profesjonalizmem naszego zespołu.