Śródmieście to dzielnica będąca ścisłym centrum miasta, zlokalizowane są tu wszystkie najważniejsze w Polsce urzędy centralne oraz samorządowe, galerie, muzea. Dzielnica granicząca z Żoliborzem, Wolą, Ochotą, Mokotowem. Znajduje się na lewym brzegu Wisły.

holowanie małego auta osobowego w Śródmieściu

Komunikacja samochodowa jest w tej dzielnicy znacznie utrudniona – ze względu na małą przepustowość arterii często występują korki. Posiada ulicę Marszałkowską, aleję Jana Pawła II oraz Trakt Królewski, które łączą ją z innymi dzielnicami. Władze miasta stołecznego próbują ograniczać ruch samochodowy w Śródmieściu, ale niestety, Warszawa jest ruchliwym miastem, a samochody na Śródmieściu to zwykły widok. Tak jak korki. Czasami są spowodowane opieszałym kierowcą, innym razem kierowcą, który zamiast cierpliwie czekać na swoją kolej na skrzyżowaniu, stanie na środku tegoż skrzyżowania. Przyczyn korków jest wiele. Na Śródmieściu również mamy umieszczony jeden z naszych holowników.

odpalanie na kable auta osobowego w Śródmieściu

Pomoc drogowa i holowanie na lawecie – dzielnica Śródmieście

Nasza pomoc drogowa pomaga rozładować korki spowodowane kolizją pojazdów lub też nagłą awarią samochodu, uniemożliwiającą dalszą podróż. Pod czynnym całą dobę numerem telefonu można wezwać jeden z naszych czterech holowników, podając swoją dokładną lokalizację. Przyjedziemy, awaryjnie odpalimy, zmienimy koło, dostarczymy paliwo, lub zabierzemy lawetą zdenerwowanych właścicieli i ich pojazd w miejsce przez nich wskazane lub polecone przez nas. Od lat współpracujemy z zaufanymi warsztatami samochodowymi i wulkanizacyjnymi, bo solidne firmy powinny trzymać się razem.

holowanie auta na widłach w Śródmieściu

Ważne jest również to, że nasze usługi mają bardzo konkurencyjne ceny.