Essen Motor Show

| kategoria: ciekawostki

Cóż, dla człowieka, który uwielbia motoryzację, to raj! W tym roku, 2015 impreza odbędzie się bodajże dwudziesty siódmy raz, jak zawsze w marcu. Wystawa obejmuje ponad 20 hal oraz ogromną powierzchnię na zewnątrz. Jest też mocno przygotowana na rzesze zwiedzających. Pierwsza wystawa odbyła się w 1989 roku. W tamtych czasach była jedyną tak dużą wystawą samochodów zabytkowych. Przez lata stała się największą tego typu imprezą, przyciągając tłumy ludzi zainteresowanych klasyczną motoryzacją.
Jeździliśmy tam na zlecenie naszych klientów, kolekcjonerów oldtimerów i classiców. Dzięki temu, że nasze lawety zostały przystosowane do przewożenia pojazdów zabytkowych, mogliśmy pochwalić się wyjazdami na podobne wystawy w różne miejsca Europy. Nasi kontrahenci chwalili sobie nasze auta, profesjonalizm, fachowe podejście do ładunku, sposób zabezpieczenia pojazdu, dodatkowe ubezpieczenia wartościowego mienia i serce do tej pracy, bo zlecali nam tego typu wyjazdy dosyć często. No, a my mogliśmy być świadkami tego wydarzenia.
I w świetle grudniowych wiadomości o odnalezieniu bezcennej kolekcji starych aut we Francji i o zniszczeniu podobnej kolekcji w Polsce… to tak bardzo przykro się robi… że są ludzie, którzy potrafią na złom sprzedać takie perełki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *