Bielany to zielone płuca Warszawy, znajdują się tu: Lasek Bielański, Park i Las Młociński, Las Bemowo, dzielnica graniczy też z Kampinoskim Parkiem Narodowym oraz z Bemowem, Wolą i Żoliborzem.

Głównymi arteriami Bielan są Wisłostrada, ul. Arkuszowa, w trakcie budowy jest również obwodnica Warszawa Tysiąclecia, stanowiąca granicę z Żoliborzem, a łącząca się z ulicą Lazurową na Bemowie. Bielany, ze względu na przylegający Park Narodowy jest, zwłaszcza w dni wolne od pracy, miejscem gdzie warto spędzić czas z rodziną.

transport auta na lawecie na Bielanach

Pomoc drogowa i holowanie na lawecie – dzielnica Bielany

Ale jak wiadomo, samochody czasem odmawiają posłuszeństwa nawet w niedzielę. Nie można tego auta odpalić, albo, co gorsza, dziecko odwróciło naszą uwagę i zatrzasnęły się kluczyki w środku samochodu, albo pękła opona na jakiejś dziurze… Zdarza się przecież… Nasza pomoc drogowa przyjedzie na miejsce w bardzo krótkim czasie i za niewygórowaną cenę. Nasi kierowcy, to urodzeni warszawiacy, znają wszelkie możliwe skróty, chociaż muszą w dzisiejszych czasach wspomagać się nawigacją, ze względu na liczne remonty i przebudowy ulic.

holowanie auta na widłach na Bielanach

Pracujemy na wezwanie, nieważne czy to niedziela, czy święta, i staramy się być na miejscu jak najszybciej.