Menu

Białołęka – pomoc drogowa i holowanie aut 24h

Białołęka leży po prawej stronie Wisły. Graniczy z Targówkiem i Pragą Północ.

Dzielnicę tę cechuje zabudowa wielorodzinna i szeregowa. Spełnia funkcje mieszkalne, produkcyjne oraz częściowo rolnicze. To tu zlokalizowana była huta Żerań, oraz ośrodek przemysłowy zajmujący się produkcją leków. Obecnie powstaje nowa infrastruktura drogowa, usprawniająca komunikację z pozostałą częścią Warszawy.

Obsługujemy kolizje drogowe na terenie tej dzielnicy, awarie pojazdów oraz przyjmujemy wszelkie inne zlecenia, dotyczące pomocy drogowej i holowania pojazdu, takie jak dowóz paliwa, zmiana przebitego koła, awaryjne odpalenie samochodu. Na naszą korzyść przemawiają konkurencyjne ceny oraz błyskawiczny czas dojazdu na wezwanie. Nasza pomoc drogowa czynna jest 24 godziny przez cały tydzień, także w niedziele. Współpracujemy również z warsztatami samochodowymi w tej dzielnicy, mamy swoich zaufanych współpracowników, których usługi możemy polecić naszym klientom z czystym sercem. Możemy tam Państwa dowieźć jednym z naszych czterech holowników, oczywiście, jeżeli będzie to zgodne z Państwa oczekiwaniami. Oferujemy Państwu także usługę przewozu i transportu.

Jeżeli posiadają Państwo pojazd zabytkowy, samochód sportowy, łódź, skuter lub inną maszynę, którą potrzebujecie Państwo dostarczyć pod wskazany adres, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Cenę za taką usługę ustalimy indywidualnie, po rozmowie z klientem.

Share