Menu

Bemowo – pomoc drogowa i holowanie aut 24h

Bemowo stanowi granicę Warszawy. Graniczy bezpośrednio z dzielnicami: Ursus, Włochy, Wola, Żoliborz, Bielany. Dzielnica zachowała częściowo rolniczy charakter, chociaż nie brakuje tu nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. Przebiegają przez Bemowo trasy wyjazdowe na Berlin i Paryż. Budowana jest obwodnica Nowolazurowa. Główną arterią Bemowa jest ulica Lazurowa. Bemowo łączy się Wolą i Żoliborzem Aleją Armii Krajowej, a Wybrzeże Gdańskie prowadzi na Żoliborz, Bielany i Białołękę oraz częściowo – na Targówek.

Ze względu na stały rozwój tej dzielnicy i zwiększenie ilości użytkowników lokalnych dróg, proponujemy mieszkańcom Bemowa pomoc drogową, dostępną dla nich przez całą dobę. Awaria unieruchamiającą auto czy kolizja drogowa – przyjedziemy, pomożemy. Dzięki fachowej wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników, oraz zestawom narzędzi stanowiących wyposażenie każdej naszej autolawety, jesteśmy w stanie przeprowadzić szereg drobnych napraw na drodze, takich jak wymiana paliwa, drobne naprawy elektryczne związane z bezpiecznikami czy akumulatorem.

Kiedy nasz pracownik stwierdzi, że naprawa na miejscu jest niemożliwa do wykonania, może Państwa pojazd dostarczyć pod wskazany adres, lub polecić jeden z naszych zaufanych, sprawdzonych warsztatów. Mając na uwadze ciągły rozwój infrastruktury drogowej Bemowa i możliwość ewentualnych kolizji drogowych, proponujemy Państwu możliwość wykorzystania maksymalnych możliwość transportowych naszego taboru.

Share