Menu

Wola – pomoc drogowa i holowanie aut 24h

Wola leży po lewej stronie Wisły. Wola graniczy z takimi dzielnicami Warszawy, jak: Ochota, Włochy, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Śródmieście. Przez dzielnicę biegnie prawie siedmiokilometrowa Trasa W-Z, łączącą ją z Pragą oraz Śródmieściem. Wola znajduje się również na trasie Alei Jerozolimskich oraz Alei Solidarności.

Jest to dzielnica o bogatej historii, pełna zabytków kulturowych. W późniejszych czasach stała się dzielnicą przemysłową, pełną zakładów produkcyjnych, po których obecnie pozostało wiele pustych hal produkcyjnych. Obecnie staje się centrum handlu, usług oraz biznesu. Zasiedlają tę dzielnicę liczne banki, koncerny oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Wola staje się dzielnicą biur i mieszkań. Ze względu na rozwój inwestycji mieszkaniowych i biznesowych, błyskawicznie rozwijają się tu linie komunikacyjne z innymi dzielnicami miasta.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym transportem oraz holowaniem samochodów nowych, używanych, osobowych oraz dostawczych i ciężarowych. Na swoje usługi wystawiamy faktury VAT, przyjmujemy zlecenia od osób fizycznych oraz od firm. Przez całą dobę czynna jest nasza pomoc drogowa, w jej zakres wchodzą usługi takie jak drobne naprawy na drodze, zmiana kół, czy dowóz paliwa, a także awaryjne otwarcie lub odpalenie samochodu. Jeden z naszych czterech holowników przewiezie uszkodzony lub zepsuty samochód do warsztatu wskazanego przez zlecającego.

Możemy również wskazać zaufanego mechanika, zależnie od marki pojazdu i wymagań klienta.

Share