Menu

Praga Południe – pomoc drogowa i holowanie aut 24h

Praga Południe, to jedno z miejsc, gdzie posiadamy miejsce stacjonowania naszego holownika. Staramy się, by nasze pojazdy były ulokowane w miejscach, skąd mogą bez problemu w szybkim czasie dojechać na miejsce zdarzenia. Posiada podmiejski charakter, buduje się tu wiele atrakcyjnych rezydencji i kompleksów mieszkaniowych. Posiada dużo terenów zielonych. Mieści się tu Park Skaryszewski, Jeziorko Kamionkowskie, Olszynka Grochowska.

To tu znajduje się Saska Kępa, o charakterystycznej, pochodzącej z lat dwudziestych i trzydziestych zabudowie willowej. Jest to dzielnica atrakcyjna turystycznie, gdzie obserwowany jest wzmożony ruch pojazdów.

Nasza całodobowa pomoc drogowa dla Pragi Południe to szereg usług, które odpowiadają na potrzeby każdego kierowcy, znajdującego się w kłopocie. Przede wszystkim proponujemy Państwu awaryjne odpalenie samochodu, awaryjne otwarcie pojazdu oraz dowóz paliwa i zmianę kół, a także wykonanie innych drobnych napraw. W przypadku, gdy natychmiastowa pomoc nie jest możliwa, nasza autolaweta zawiezie Państwa samochód do wskazanego przez Państwa zakładu wulkanizacyjnego lub warsztatu samochodowego. Służymy również pomocą w zakresie wyboru odpowiedniego wulkanizatora lub mechanika, powierzając Państwa samochód tylko w ręce zaufanych, współpracujących z nami od lat specjalistów.

Istotne jest, że mogą Państwo skorzystać z naszej autopomocy nie tylko w dzień, ale również w nocy, oraz niedziele i święta, dzwoniąc pod numer 602 211 494, zapewnimy Państwu fachową opiekę oraz konkurencyjne ceny.

Share