Menu

Kiedy jest najlepszy moment na sprzedaż samochodu? Jak uzyskać najlepszą cenę?

 1. Pupil w trasie – wszystko o czym powinien wiedzieć kierowca

  Ten, kto jest szczęśliwym posiadaczem czworonoga, doskonale wie, jak trudno upilnować pupila podczas podróży samochodem. Nieupilnowany, biegający pies po samochodzie – to zagrożenie zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Dlatego warto poznać kilka podstawowych zasad jak przewozić psa w aucie, by uniknąć przykrych zdarzeń. Wprowadzenie tych kilku rad pozwoli nam zabierać pupila zawsze ze sobą, a podróż przebiegnie miło, spokojnie i komfortowo dla każdego (nawet czworonożnego) pasażera. (więcej…)

  Share
 2. Sześć najczęściej wykonywanych przez mechaników napraw.

  W samochodzie może zepsuć się może wszystko. Jednak są naprawy, które mechanicy wykonują w warsztatach najczęściej, a nie każda z nich jest drobiazgiem. Z wiekiem auta zaś prawdopodobieństwo powstania usterek wzrasta. Poniżej przedstawiamy sześć najpopularniejszych powodów przymusowej wizyty na warsztacie. (więcej…)

  Share
 3. Pilnuj karty pojazdu! Bez niej nie sprzedasz auta!

  Karta pojazdu to wyjątkowy dokument, przypisany do samochodu jak dowód osobisty do człowieka. bez niej możesz mieć problem z nabyciem auta, dlatego powinna znajdować się bezpiecznym miejscu, poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Dobrze by było, gdybyś jeszcze pamiętał, gdzie ja chowasz… No, ale jeśli karta uległa zniszczeniu lub zginęła, nie martw się, da radę ją odzyskać. (więcej…)

  Share
 4. Twój Diesel przygotowany do zimy? Sprawdź, czy czegoś nie pominąłeś.

  Nie od dziś wiadomo, że silniki diesla mają ciężko zimą. Nawet te całkiem współczesne jednostki wysokoprężne, zaawansowane technologicznie. To, że pracują cicho i wydajnie nie oznacza, że nie wymagają odpowiedniej eksploatacji podczas zimowych mrozów. To nadal są silniki diesla, a my przypominamy, jak o nie zadbać zimą. (więcej…)

  Share
 5. Kiedy w twoim aucie zabraknie prądu…

  Jesień i zima to czas, gdy układ ładowania w aucie może dać się ostro we znaki właścicielowi pojazdu. Awarie przydarzają się jednak o każdej porze roku, a my mówimy, co psuje się najczęściej. (więcej…)

  Share
 6. Potrąciłeś zwierzę? Wiesz, jak się zachować?

  Jesień to czas, gdy dzikie zwierzęta wbiegają na jezdnię. Dziki, sarny czy jelenie, szukają żerowisk, wychodzą na pola, a prawdopodobieństwo spotkania się oko w oko jest większe w szarości wieczoru lub mgłach poranka. Najważniejsze, to nie skupiać się tylko na blachach swojego auta, ale też na tym, aby ulżyć w cierpieniu konającemu zwierzęciu. (więcej…)

  Share
 7. Poczytaj, jeśli czeka cię nocna podróż samochodem

  Jazda w nocy nawet dla doświadczonych kierowców może być nie lada wyzwaniem. Słaba widoczność, oślepiający blask jadących z naprzeciwka samochodów. Do tego zmęczenie. Ale są też kierowcy, którzy zdecydowanie wolą jeździć w nocy. Bo mniejszy ruch. Bo są nocnymi markami, którzy zasypiają w dzień, a ożywają w nocy. (więcej…)

  Share