Menu

Poczytaj, jeśli czeka cię nocna podróż samochodem

 1. Poczytaj, jeśli czeka cię nocna podróż samochodem

  Jazda w nocy nawet dla doświadczonych kierowców może być nie lada wyzwaniem. Słaba widoczność, oślepiający blask jadących z naprzeciwka samochodów. Do tego zmęczenie. Ale są też kierowcy, którzy zdecydowanie wolą jeździć w nocy. Bo mniejszy ruch. Bo są nocnymi markami, którzy zasypiają w dzień, a ożywają w nocy. (więcej…)

  Share
 2. Przyczyny wypadków drogowych

  Wiesz, że przyczyny wypadków drogowych mogą tkwić w kierowcy? W jego zachowaniu na drodze, nawykach? Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórym wypadki nie trafiają się nigdy, a innym często? Okazuje się, że twój sposób jazdy ma wpływ na to, czy spotka cię wypadek czy też nie.
  (więcej…)

  Share
 3. Przygotuj auto i siebie do trasy, gdy jedziesz z rodziną na wczasy!

  Tym optymistycznym tytułem naszego nowego wpisu na bloga postanowiliśmy przypomnieć Wam, że bezpieczny wyjazd na wczasy to przede wszystkim odpowiednie przygotowanie auta i siebie do drogi Oczywiście, jest jeszcze czynnik ludzki, czyli inny kierowca lub inne przypadki, ale jeśli ze swojej strony zadbasz o najmniejsze drobiazgi, to raczej żałować nie będziesz.
  Tak więc zaczynamy! (więcej…)

  Share
 4. Warsztat samochodowy

  W naszej pracy często spotykamy się z sytuacją, że klient nie posiada stałego warsztatu serwisującego jego auto, więc w sytuacji, gdy dzwoni po naszą pomoc drogową, szuka równocześnie warsztatu gotowego podjąć się naprawy, zdając się równocześnie na przypadek przy wyborze. Owszem, w Warszawie możemy pomóc, polecając jeden z warsztatów współpracujących z naszą pomocą drogową, ale kupując samochód, warto się równocześnie zastanowić nad znalezieniem warsztatu, który zajmie się w sposób długoterminowy serwisem samochodu, co w efekcie będzie procentowało zwiększeniem kwestii bezpieczeństwa i obniżeniem kosztów, związanych z przygodnymi naprawami. (więcej…)

  Share
 5. Podróż własnym autem? Czemu nie?

  Bo stare? Bo przebieg ma ogromny? Bo wysłużone? A może właśnie wypad na wczasy twoim starym gratem będzie tym wyjazdem, który najmilej będziesz wspominał po latach? Jak nasi rodzice wypady maluchami, które wiozły wszystko, upakowane do granic możliwości, a część rzeczy chyba przechodzi w piąty wymiar. Naszym skromnym zdaniem, jak auto ma się zepsuć, to się zepsuje. Za rogiem, na sąsiedniej ulicy albo w obcym kraju. Ale do wyjazdu możesz największego grata przygotować, robiąc z niego niemal niezawodne cacko. (więcej…)

  Share